TANK TOP, KNITWEAR, FOR WOMEN, ROUND NECK, LONG SLEEVES, SOLID COLOUR, WITH LOGO

  • Made In CHINA

  • MATERIALE: 40%Wool 33%Polyamide 17%Lyocell 10%Alpaca Wool

  • COD. CULOARE: F6BX - CULOARE: MELLOW PINK MULTI - MARIME: XS - EAN:7626741608492
  • COD. CULOARE: F6BX - CULOARE: MELLOW PINK MULTI - MARIME: S - EAN:7626741608508
  • COD. CULOARE: F6BX - CULOARE: MELLOW PINK MULTI - MARIME: M - EAN:7626741608515
  • COD. CULOARE: F6BX - CULOARE: MELLOW PINK MULTI - MARIME: L - EAN:7626741608522
  • COD. CULOARE: G012 - CULOARE: CREAM WHITE - MARIME: XS - EAN:7626741399239
  • COD. CULOARE: G012 - CULOARE: CREAM WHITE - MARIME: S - EAN:7626741399246
  • COD. CULOARE: G012 - CULOARE: CREAM WHITE - MARIME: M - EAN:7626741399253
  • COD. CULOARE: G012 - CULOARE: CREAM WHITE - MARIME: L - EAN:7626741399260

Top Guess femei — W5RR06

Acest pulover cu guler rotund IZABELLA CN LS SWTR de la GUESS se remarcă prin silueta sa rafinată și textura delicată. Designul prezintă secțiuni de tricotaj mai deschis pe piept și mâneci, creând un efect vizual ușor și modern care adaugă profunzime subtilă. Liniile curate și croiala contemporană îl fac o piesă de bază pentru o garderobă atent selecționată, oferind o estetică sofisticată, fără efort.

Realizat dintr-un amestec premium de 40% Lână, 33% Poliamidă, 17% Lyocell și 10% Lână de Alpaca, acest pulover oferă un confort excepțional și o senzație moale la atingere. Combinația de fibre naturale și sintetice asigură respirabilitate, rezistență și o senzație plăcută pe piele, menținând în același timp forma articolului în timp. Firul conferă un finisaj ușor pufos, adăugând o notă de căldură vizuală.

Detaliile constructive includ un guler nervurat bine definit și manșete asortate, asigurând o potrivire mulată, dar confortabilă. Umerii raglan contribuie la linia fluidă, în timp ce panoul din tricotaj deschis la decolteu oferă un detaliu subtil și atent realizat. Această piesă se poziționează ca un articol cheie pentru vânzarea cu amănuntul, atrăgând cumpărătorii în căutare de calitate și stil discret.

Colors available
Culoare: MELLOW PINK MULTI
Price

Pret pentru revanzare

€ 110,00

Price Styliafoe

View Price

Marime - INT

Alege cum preferi să cumperi

MARIME XS


1

MARIME S


2

MARIME M


2

MARIME L


1

INSTEAD OF ...€
YOU ONLY PAY ...€

AȚI PUTEA DORI, DE ASEMENEA

OUR HIGHLIGHTED SECTIONS

ARE YOU A COMPANY? JOIN STYLIAFOE!